iba - forum dla wszystkich otaku.

manga, anime, japonia. ibaa.!


#1 2009-02-24 16:42:57

Kawcia

Destrukcja.

4468512
Zarejestrowany: 2009-02-14
Posty: 211
Punktów :   
Mój wiek.: Milion pięcset sto dziewiętset
Moje Hobby.: Rysunek/japonia/paranormalne.
ulubione tytuły M & A...: Ga rei-zero, Balsamista.

P. Coelho.

Ciekawi mnie bardzo, czy spośród Was są znawcy tego pisarza. Fakt faktem, jego nietypowy styl pisania wzbudza wiele kontrowersji, dlatego ma tyle samo fanów, co anty-fanów. Dla mnie jego powieści mają swego rodzaju magię. Poruszają sprawy ważne, zagrzebując je w ciekawej historyjce, ozdabiając słownictwem. mają swój niepowtarzalny klimat.
Jak dotąd, moją ulubioną powieścią spośród jego dotychczasowych jest 'weronika postanawia umrzeć."
A jakie jest wasze zdanie o jego powieściach ?
Aa. Ten, kto go nie zna, niech najlepiej zacznie od "Alchemika". najlepsza lektura na dokładniejsze poznanie Coelha.


http://img34.imageshack.us/img34/9240/wreszcieeeeeeejk9.gif

Offline

 

#2 2009-02-24 17:04:12

Sakura_Otori

Kolekcjoner postów

Skąd: Słupsk
Zarejestrowany: 2009-02-15
Posty: 142
Punktów :   
Mój wiek.: 16 lat ^^
Moje Hobby.: Japonia (i wzystko jasne xD)
ulubione tytuły M & A...: Beyblade!!! ^^
WWW

Re: P. Coelho.

Moja siostra czytała... jest pod wrażeniem <warto dodać... chwalę się, ze jest na ostatnim roku polonistyki xD> nie wiem... moze kiedyś przeczytam, póki co to jestem zakopana w japońskich książkach japońskich pisarzy. A dokładniej w "Chmara Wróbli" Takashi Matsuoka... jak na razie mam zastój ponieważ co tu ukrywać starsznie denerwują mnie anglicy z tą swoją misją chrześcijańską w Japonii... debile! xD


"(...)Udawanie kogoś innego może uratować mnie przed samym sobą (...)" - Linkin Park "Leave Out All The Rest" - przetłumaczony fragment z tekstowo.pl xD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.warofdragons.pun.pl www.pokemon-alien.pun.pl www.podbociankiem.pun.pl www.poloniakrakowknights.pun.pl www.robygcityapartments.pun.pl