iba - forum dla wszystkich otaku.

manga, anime, japonia. ibaa.!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-02-23 22:21:57

Herbatka

Kolekcjoner postów

Zarejestrowany: 2009-02-20
Posty: 341
Punktów :   
Mój wiek.: 15- to jakieś nieporozumienie.
Moje Hobby.: Zwierzoki,Japan,to co złe ^^
ulubione tytuły M & A...: duużo tego :D

(Ventylowska) Herbatka

Stwierdziłam,że jakoś sie pozbieram i napisze coś o sobie.
Mieszkam w mieście na Górnym Śląsku, gdzie nie umiem znaleść nikogo kto uczy japońskiego.
Ogólnie to nauka przez internet nie wchodzi u mnie w grę, bo jak już pisałam z moim czasem to raczej nie miałoby to sensu (inaczej jest gdy ktoś człowieka uczy i jest się zmuszonym do spotkania z tą osobą( ten przypuśćmy raz w tygodniu), niż jak ma się jakiś kurs na kompie, który raz otworzysz, a drugi raz nie ).
Ostatnio odkryłam, że lubię pisać i wzięłam się za tworzenie opowiadania erotycznego o przyjaciółce siostry.Coś ciągnie mnie też w stronę rysowania, ale to dopiero początki, więc myślę, że nie ma o czym narazie mówić.W przyszłości są dwie rzeczy, które naprawdę chciałabym robić : jeśli nie będę latać z
wężami po dżunglach Amazonii, to z pewnością będę tworzyć mangi, albo jak ja to lubię mówić - pisać teksty do japońskich bajek.To są moje dwa marzenia, i z jednego chcę żyć, a drugie realizować jako hobby.Odnośnie tej Amazonii, to kocham węże i pająki, i bardzo chciałabym kiedyś móc pracować z tymi
zwierzakami.Gdyby nie fakt, że mama bardzo boi się o życie mojego młodszego brata, to już dawno miałabym węża w domciu.Narazie muszę zadowolić się psem i ptakiem.
Jeszcze nie tak dawno to codziennie musiałam zobaczyć choćby 2 odcinki jakiejś bajki, teraz się trochę opuściłam w tym i jest mi smutno.Nie będę wymieniać tytułów tego co widziałam, bo dość dużo tego było, ani tytułu mojego ulubionego anima, bo w sumie nie trafiłam na coś co by mnie w pełni usatysfakcjonowało...ale wiadomo, że nie da się dogodzić każdemu.Mogę powiedzieć tyle, że wszystkie animy, które widziałam wzięłam z:
-www.kreskowki.fani.pl
-anime-online.info.pl
-wbijam.pl (czy coś takiego) (mam nadzieję, ze podanie stron www na forum nie jest żadnym przestępstwem)
Oprócz spraw japońskich, mój czas poświęcam na jazde konno i skrzypce, no i wiadomo imprezowanie ( nie nawidzę niedzielnych poranków!!!!)  ^^.Może powstrzymam się przed pisaniem o stosunkach z chłopakami, bo to zbyt rozległy temat i ogólnie to jeden taki jest przyczyną mojego braku wolnego czasu...no ale życie bez płci przeciwnej nie miałoby sensu.Przez ostatnie 5 miesięcy doszłam do wniosku, że nie jestem podatna na nałogi, a moim lekarstwem na stresujące dni i bezsenne noce  są różnego rodzaju herbatki uspakajające,silniejsze od melisy, którą w dniu dzisiejszym mogę pić pare razy na dzień i nic mi nie pomaga (tylko czasami sięgam po tabletki, ale potem przez 12 godzin nie umiem dojść do siebie).No myślę, że tyle narazie wystarczy, bo co za dużo to nie zdrowo .muah


dziwne obyczaje.

Offline

 

#2 2009-02-23 22:36:36

machan

Kolekcjoner postów

9453420
Zarejestrowany: 2009-02-20
Posty: 384
Punktów :   
Mój wiek.: 15 ^^
Moje Hobby.: wszystko z Japonią ^^
ulubione tytuły M & A...: Naruto, Elfen Lided ...
WWW

Re: (Ventylowska) Herbatka

Herbatka napisał:

Ostatnio odkryłam, że lubię pisać i wzięłam się za tworzenie opowiadania erotycznego o przyjaciółce siostry.

no temat bardzo ciekawy xd

Herbatka napisał:

Odnośnie tej Amazonii, to kocham węże i pająki, i bardzo chciałabym kiedyś móc pracować z tymi
zwierzakami.

haha witaj siostro ^^


http://img4.imageshack.us/img4/74/44logo0815kwiecie2007ro.jpg
"I open out my wings of glass
Up and towards the wind melted future
So just please don’t go
Please don’t go
Be close to you"
Glass Skin

Offline

 

#3 2009-02-24 12:52:14

Aya-chan

Grafik forumowy

9580891
Call me!
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2009-02-23
Posty: 62
Punktów :   
Mój wiek.: Zgaduj, zgadula...
Moje Hobby.: MARGONEM!!! (o.O)
ulubione tytuły M & A...: "Rosario+Vampire" and "Bleach"
WWW

Re: (Ventylowska) Herbatka

Ja się boję pająków... I ciemności... I wszystkiego w ogóle xD


http://www.fototube.pl/pictures/sygnatura10.png

A N I M E :
- Bleach - Soul Eater - Rosario to Vampire (Capu2) - Vampire Knight (Guilty) - Night Wizard - Green Green - Onegai Twins - Naruto (Shippuuden) - Shaman King - Elfen Lied - K-ON! - Death Note - Ouran High School Host Club - zaczęłam Clannad i Kanon, ale stwierdziłam, że nie w moim stylu -

Offline

 

#4 2009-02-24 16:45:40

Sakura_Otori

Kolekcjoner postów

Skąd: Słupsk
Zarejestrowany: 2009-02-15
Posty: 142
Punktów :   
Mój wiek.: 16 lat ^^
Moje Hobby.: Japonia (i wzystko jasne xD)
ulubione tytuły M & A...: Beyblade!!! ^^
WWW

Re: (Ventylowska) Herbatka

Herbatka napisał:

Mieszkam w mieście na Górnym Śląsku, gdzie nie umiem znaleść nikogo kto uczy japońskiego.
Ogólnie to nauka przez internet nie wchodzi u mnie w grę, bo jak już pisałam z moim czasem to raczej nie miałoby to sensu (inaczej jest gdy ktoś człowieka uczy i jest się zmuszonym do spotkania z tą osobą( ten przypuśćmy raz w tygodniu), niż jak ma się jakiś kurs na kompie, który raz otworzysz, a drugi raz nie )

Dokładnie... znam ten ból. Zupełnie inaczej jst kiedy kktoś cię cuczy a inaczej kiedy sama to robisz... my obie chyba nie mamy samozaparcia xD A kurs mam kupiony... xD


"(...)Udawanie kogoś innego może uratować mnie przed samym sobą (...)" - Linkin Park "Leave Out All The Rest" - przetłumaczony fragment z tekstowo.pl xD

Offline

 

#5 2009-02-24 16:59:11

Kawcia

Destrukcja.

4468512
Zarejestrowany: 2009-02-14
Posty: 211
Punktów :   
Mój wiek.: Milion pięcset sto dziewiętset
Moje Hobby.: Rysunek/japonia/paranormalne.
ulubione tytuły M & A...: Ga rei-zero, Balsamista.

Re: (Ventylowska) Herbatka

Herbatka napisał:

Przez ostatnie 5 miesięcy doszłam do wniosku, że nie jestem podatna na nałogi, a moim lekarstwem na stresujące dni i bezsenne noce  są różnego rodzaju herbatki uspakajające,silniejsze od melisy, którą w dniu dzisiejszym mogę pić pare razy na dzień i nic mi nie pomaga (tylko czasami sięgam po tabletki, ale potem przez 12 godzin nie umiem dojść do siebie).

Etto.. chyba założymy na tym forum Stowarzyszenie Nałogowców Herbaty. mamy juz dwie osoby xD Ee  ktoś jeszcze ? ^

Węże, dżungle, Amazonia ? jejuś, Kawowa zaczyna się bać...


http://img34.imageshack.us/img34/9240/wreszcieeeeeeejk9.gif

Offline

 

#6 2009-02-25 17:06:22

Sakura_Otori

Kolekcjoner postów

Skąd: Słupsk
Zarejestrowany: 2009-02-15
Posty: 142
Punktów :   
Mój wiek.: 16 lat ^^
Moje Hobby.: Japonia (i wzystko jasne xD)
ulubione tytuły M & A...: Beyblade!!! ^^
WWW

Re: (Ventylowska) Herbatka

Oj tak xD Ja nie mogę żyć bez herbaty! Codzinnie rano musi być Saga (nie inna!!!) inaczej w szkole zwariuję, zasnę i znowu zwariuję xD Codziennie piję mniej więcej od 4 do 6 herbat ^^ Jeszcze muszę być gorące  a najlepiej to wrzątek bo zimnej i letniej nie wypiję ^^ Takk... teina uzależnia. A ja się kiedyś zastanawiłam dlaczego nie mogę schudnąć tak jak bym chciała xD Cóż... ale mwalczę z tym nałogiem mimo iż poniosłam wiele porażek w tym zakresie xD Ale na Stowarzyszenie się piszę &&


"(...)Udawanie kogoś innego może uratować mnie przed samym sobą (...)" - Linkin Park "Leave Out All The Rest" - przetłumaczony fragment z tekstowo.pl xD

Offline

 

#7 2009-02-25 22:22:37

machan

Kolekcjoner postów

9453420
Zarejestrowany: 2009-02-20
Posty: 384
Punktów :   
Mój wiek.: 15 ^^
Moje Hobby.: wszystko z Japonią ^^
ulubione tytuły M & A...: Naruto, Elfen Lided ...
WWW

Re: (Ventylowska) Herbatka

herbata jest świetna ^^
a ja najbardziej zimną lubie, nie wiem dlaczego xd
to jest jedno z moich uzależnień xd


http://img4.imageshack.us/img4/74/44logo0815kwiecie2007ro.jpg
"I open out my wings of glass
Up and towards the wind melted future
So just please don’t go
Please don’t go
Be close to you"
Glass Skin

Offline

 

#8 2009-02-26 16:35:54

Sakura_Otori

Kolekcjoner postów

Skąd: Słupsk
Zarejestrowany: 2009-02-15
Posty: 142
Punktów :   
Mój wiek.: 16 lat ^^
Moje Hobby.: Japonia (i wzystko jasne xD)
ulubione tytuły M & A...: Beyblade!!! ^^
WWW

Re: (Ventylowska) Herbatka

a kolejne?? <ciekawa> jak sobie radzicie ze stresem?? ja przyznam się, ze obgryzam paznokcie ;/ Nie podoba mi się to i kilkatysięcy razy walczyłam z tym nałogiem. W I gim go prawie pokonałam, ale ... dyrektor zmnienił klasy i moja wymarzona przestała istnieć, a ja trafiłam do głąbów xD


"(...)Udawanie kogoś innego może uratować mnie przed samym sobą (...)" - Linkin Park "Leave Out All The Rest" - przetłumaczony fragment z tekstowo.pl xD

Offline

 

#9 2009-02-26 16:45:56

Herbatka

Kolekcjoner postów

Zarejestrowany: 2009-02-20
Posty: 341
Punktów :   
Mój wiek.: 15- to jakieś nieporozumienie.
Moje Hobby.: Zwierzoki,Japan,to co złe ^^
ulubione tytuły M & A...: duużo tego :D

Re: (Ventylowska) Herbatka

biedaku...jak on mógł tak zrobić !....Jeśli chodzi o stres albo wkurzenie, to wtedy sięgam po tabletki uspokajające (ah czasami nawet 3 na raz na mnie nie działają), a koleżanki zawsze na mnie krzyczą, że biorę tego za dużo i za często i za pare lat skończe na jakiś anty-depresantach.... oprócz tego, to moją najgorszą, ale niestety najczęstszą metodą jest odwiedzanie parku po szkole, no  i dokarmianie raka.Przykre to...


dziwne obyczaje.

Offline

 

#10 2009-03-09 15:31:43

reichan

Kolekcjoner postów

1250130
Zarejestrowany: 2009-03-05
Posty: 131
Punktów :   
Mój wiek.: 13
Moje Hobby.: Dżapaniaa ^-^

Re: (Ventylowska) Herbatka

Ja też lubie pająki i takie zwierzęta *-*
Wogóle kocham zwierzęta!! *-*
Szkoda, że nie mogę często chodzić do brata ciotecznego, bo on ma tarantule *-*
I ja lubię ją karmić świerszczykami xDD
A w domciu mam króliczka xDD
Miał być miniaturkiem, ale że żyje w tym samym domu co ja to coś mu się nie udało i jest troszke duży ^^" Ale to proste - nienormalne xDD
I Ciebie też kocham ! xDD
A ja sobie w Lublinie mieszkam ;DD
I kocham Dżapanie *-* noo xDD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bakuclub.pun.pl www.kaszanka.pun.pl www.la2husaria.pun.pl www.metin2-serv.pun.pl www.bolly-tolly-kolly.pun.pl